Cerrahi Kameralar ve Kuplörlerin Onarımı

Cerrahi Güç Donanımlarının Onarımı

Cerrahi Işık Kaynaklarının Onarımı

Rijit ve Yarı Rijit Skop Onarımı

Biyomedikal Ekipman Onarımı

Uzmanlık Gerektiren Onarımlar

Formlar/Kataloglar

Garanti

Hizmet ve Katma Değerde Yeni Bir StandartGünümüzün yüksek teknolojili ameliyathaneleri verimli bir şekilde hizmet verebilmek için cerrahî enstrümanların ve aletlerin kelimenin tam anlamıyla skor kaydetmelerini gerektirmektedir. Kritik öneme sahip tüm ekipmanların iyi bir durumda tutulması özellikle orijinal parça üreticisi tarafından yapılacak onarımlara bağımlılık durumunda zaman alıcı ve pahalı olabilmektedir

Cerrahî ekipmanların onarımını yapan teknisyenlerimiz ameliyathanede kullanılan her türlü cihaz ve aletin onarımında tam eğitimli ve deneyimlidir. Markası veya durumu ne olursa olsun, orijinal parça üreticilerinin çoğu zaman "onarılamaz" olarak iade ettiği alet ve cihazlar da dâhil olmak üzere her türlü endoskopik, ortopedik, biyomedikal, veteriner, sanayi tipi cerrahî videoyu onararak yeniden orijinal durumlarına getiriyoruz.

Kalite
Seçkin işçilik ve orijinal parça üretim kalitesinde veya daha üstün kalitede parçalar.

Katma Değer
ALMER Tıbbi Malzeme, sanayi sektörünün önde gelen cerrahî ekipman onarım ve satış firmalarından biri olarak, kaliteden ve garantiden ödün vermeksizin üretici firma üzerinden binlerce Dolar tasarruf sağlama fırsatı sağlayabilmektedir! Aynı zamanda servis ücreti ve yıllık götürü bedel anlaşmaları için yaratıcı seçenekler de sunuyoruz.

Servis
Küçük çaplı tüm onarımlar 24 saatte, büyük çaplı onarımlar ise 72 saatten daha kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır.

Kapasite
Parça düzeyindeki onarım kapasitemiz bizi diğer onarım şirketlerinden ayırmaktadır. Tüm onarımlar yüksek bir beceri düzeyine sahip mühendisler tarafından yerinde yapılmaktadır.

facebook Hizmet Rehberi
inex
ALMER Tıbbi Malzeme Ltd. Şti.| Öveçler - Çankaya / ANKARA | | tel (312) 472-2510 | fax (312) 472-2540 |

©2012 Almer Tıbbi Malzeme Ltd. Şti. Tüm hakkı saklıdır.
Yasal Uyarı