Yenilenmiş Cerrahi Ekipman Satışları

Tıbbî ekipmanların ve bunlarla ilgili hizmetlerin tek kaynağı olmayı ilke edindik. Deneyimli ve yüksek vasıflı profesyonellerden oluşan ekibimiz tıbbî ekipman danışmanlığı ve biyomedikal destek hizmetleri için hizmetinizdedir. Müşterilerimize komple bir kaliteli ürün ve hizmet paketi sunuyor ve tam müşteri memnuniyeti taahhüt ediyoruz.

ALMER Tıbbi Malzeme geniş bir kullanılmış / yenilenmiş ekipman yelpazesi sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için en yüksek kalite standartlarını uygulayarak, her bir ekipman parçasını üretici firmanın spesifikasyonlarına uygun olarak yenileyen becerikli biyomedikal mühendislerini istihdam ediyoruz.

Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. 0312 472-2510

Ekipmanların Kiralanması / Finansal Kiralama
Bir muayenehanenin, hastanenin veya kliniğin açılması ve yürütülmesi son derece pahalı olabilmekte ve son teknoloji ürünleriyle donatılarak güncel tutulması maliyetleri daha da artırmaktadır. Bunlar, tıbbî ekipmanlar ve büro araç gereçleri söz konusu olduğunda, satın alma yerine kiralamanın daha akılcı ve ek bir seçenek olmasının nedenlerinden birkaçıdır. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçiniz .

Tıbbî Ekipmanlarınızı Bize Satınız
ALMER ikinci el tıbbî ekipmanlarınızı ve ihtiyaç fazlası tüketim malzemelerinizi satın almaya hazırdır. Temsilcilerimizden biriyle görüşmek için bize (312) 472-2510 telefon numarasından ulaşabilirsiniz..

facebook Hizmet Rehberi
inex
ALMER Tıbbi Malzeme Ltd. Şti.| Öveçler - Çankaya / ANKARA | | tel (312) 472-2510 | fax (312) 472-2540 |

©2012 Almer Tıbbi Malzeme Ltd. Şti. Tüm hakkı saklıdır.
Yasal Uyarı